english czech slovak
Pre správne určenie Vášho základného biohoroskopu je potrebné zadať dátum Vášho narodenia a približné miesto, kde sa nachádzate.
Dátum narodenia:  Lokalita kde žijete:
Oznamujeme Vám, že do 1.08. 2020 nebude biohoroskop v prevádzke, nakoľko prebieha aktualizácia dát a príprava na spustenie finálnej verzie. Ďakujeme za pochopenie!
V duchu kritického a skeptického myslenia je potrebné si uvedomiť, že biohoroskop bol vytvorený na určenie kolerácie medzi vypočítateľnou vedeckou predpoveďou (záťaž meteorologickými a inými vplyvmi na ľudský organizmus) a tradičnými horoskopmi. Zmyslom biohoroskopu nie je konfabulácia, ale overenie matematických vzťahov v historických prameňoch (lunárny horoskop, čínsky horoskop, rôzne mýty, legendy, pranostiky, atď.). Zároveň je faktom, že ani moderná vypočítaná predpoveď záťaže sa nedá aplikovať na každú individualitu, tobôž nie na rozsiahlejšiu skupinu. Upozorňujeme, že výsledok vyhodnocovacieho algoritmu nemusí byť signifikantný a to vrátane jeho interpretácie (textová časť). Vždy bude platiť, že to, čo je pre veriaceho faktom, je pre skeptika v lepšom prípade pobavením. Preto je výhradne na každom návštevníkovi, ako sa subjektívne postaví k výsledku i k interpretácií.

Pozrite si aktuálne počasie a vývoj počasia vo vybraných lokalitách (teplota, tlak, vietor, vlhkosť, viditeľnosť, ..)Zaujíma Vás aktuálne počasie vo Vašej obci, alebo meste? Vyberte si miesto z nášho zoznamu lokalít počasia. (zobraziť zoznam lokalít)

Slovenský hydrometeorologický ústav National Oceanic and Atmospheric Administration Tropospheric Emission Monitoring Internet Service ESA The Weather Channel Český hydrometeorologický ústav Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky NASA Štatistický úrad Slovenskej republiky